تولیدی دستگاه بدنسازی المپیک اسپرت

درباره ما المپیک اسپرت

شرکت المپیک اسپرت تولید کننده انواع دستگاه های بدنسازی، دارای بیش ازسه دهه سابقه در تولید تجهیزات بدنسازی کشور...
سخن مدیر عامل: من از سال 1372 به همراه پدر و استادم، بیوک منصوری شرکت مبارز را در زمینه ساخت دستگاه بدنسازی و تجهیزات باشگاهی تاسیس نمودیم. در آن سال ها دو یا سه شرکت در رشته لوازم ورزشی با نام های دیگر مثل شاهین مسعود فعالیت داشته، و ما نیز از رشته تراشکاری به سمت ساخت تجهیزات بدنسازی  آمدیم، که در اوایل از استادان قهرمان مطرح ورزشی آقای مهدی خانقاهی و استاد سعدون شروع نمودیم. در خصوص زاویه ها، ابعاد و بعدها با کار کردن به مرور زمان و رفع عیوب و ثبت شرکت و کشیدن نقشه های انفجاری قطعات تولیدی، به یک شرکت تبدیل و با قهرمانان زیادی کار را آغاز نمودیم. از جمله با آقایان و استادهای این رشته، محسن یزدانی، امید جبلی، حمزه هوشمند، مهدی شعبانی، جعفر شعبانی و محمد بیگدلی کار و همکاری و در تجهیز اماکن ورزشی آن ها فعالیت نمودیم.

مزایای دستگاه بدنسازی المپیک

*زاویه های صحیح و اصلاح شده در عضلات مورد فشار آن و تاثیر موثر *در زیبایی با تجهیز لوازم ورزشی المپیک در شهر خود بی رقیب باشید *پیچ و مهره ای بودن، نصب راحت و رایگان در تمام نقاط کشور *مورد تایید بودن لوازم ما توسط حرفه ای های ورزش این کشور *ارسال به غرب تا شرق و شمال تا جنوب کشور

خصوصیات بارز لوازم ورزشی المپیک

*خدمات پس از فروش  واقعی

*5 سال ضمانت 15 سال گارانتی واقعی توسط کارخانه

*رنگ های الکترواستاتیک ضدخش

*روکش ها و ابرهای زیرکار از بهترین نوع بادوام

تاریخچه المپیک اسپرت

در سال 1380 با پیشنهاد پدرم بنده گروه تولیدی صنعتی المپیک را تاسیس نمودم. هدف ما از فعالیت در این رشته ورزشی ابتدا کمک به جامعه بزرگ جوانان ایران و کارافرینی است، که دارای جامعه ای سالم و هدفمند باشیم. و در آخر آرزوی کشور سلامت با جوانان ورزشکار و جامعه ای ورزشی را دارم.
 
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Oranges blue cyan Boocdo

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight

Background Color

Spotlight9

Background Color

Footer

Note: The home page is overrided by Main Layout so the changing layout will not applied for this page.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction